lorem ipsum dolor sit amet Detaylar
phasellus interdum gravida Detaylar
sed sit amet auctor ŞİĞÖÜÇ Detaylar

Neden Tokat?

Günümüzde uluslararası ve bölgeler arası yol güzergahlarında önemli bir bağlantı noktası olan Tokat; tarım, gıda sanayi, hazır giyim ve konfeksiyon sanayi; taş ve toprağa dayalı sanayi, metal eşya ve makine sanayi, orman ürünleri sanayi sektörleri için cazip bir yatırım ortamı sağlayacak potansiyellere sahiptir.

0
Lorem ipsum dolor2016
0
Mauris et mi porttitor2016
0
Integer consequat2016
0
Aenean nec pharetra odio2016

Tokat'ta Yatırım Alanları

Organize Sanayi Bölgeleri

Teknopark

Tokat'da Teşvikler

Türkiye’de sabit yatırım tutarı 500.000 TL’yi geçen belirli yatırımlar Yatırım Teşvik Sistemi’nden faydalanabilmektedir. Teşvikler, yatırımın sektörüne, sabit yatırım tutarına ve kapasitesine göre 4 farklı kategoride sunulmaktadır. Bölge şartlarını sağlayan yatırımlar bölgesel teşvik uygulamalarından yararlanmaktadır. 6 bölgenin bulunduğu sistemde Tokat’da yapılacak olan yatırımlar 5. Bölge teşvik unsurlarından yararlanır.

Tokat ile ilgili Kaynaklar

Guide
Invest in Middle Black Sea (Ru)

Brochure
Investment Incentive System (En)

Guide
Investment Areas Guide (En)

Tokat'tan Kesitler

Binlerce yıl eski medeniyetlere ev sahipliği yapmış, doğası, gelişen ekonomisi, sanayii ile büyük yatırım potansiyeli olan Tokat'tan küçük bir kesit...

Foto Galeri
  • Tokat'ta yem, kereste, lastik ayakkabı, alüminyum fabrikalarının yanı sıra, bakır işleme atölyesi, ziraat aletleri imâlâthânesi ve sanayi kuruluşları faaliyet gösterir.
  • Tokat, insanı kendine bağlayan düzenli şehir yapısı, sayısız doğa güzellikleri, ekonomik alışveriş koşulları ile huzurlu bir yaşam için ideal bir şehirdir.
  • Yeşilırmak havzasının bereketli toprakları üzerinde kurulmuş olmasının verdiği avantajla 6000 yıllık tarihi boyunca önemli bir ticaret ve kültür merkezidir Tokat.
  • Tokat, bulunduğu coğrafi konum ile tarıma yatkın bir şehirdir. Tarım üretiminde domates, biber, vişne, kiraz, patates, üzüm ve şekerpancarı bölge üretiminde en fazla payı alan ürünlerdir.

Curabitur vitae urna hendrerit augue
tempor tincidunt vitae vel dolor.

Bize Ulaşın

Bu yayın, “Orta Karadeniz Bölgesi’nde Rekabetçiliğin Artırılması (OKAREKAP) Projesi” kapsamında hazırlanmış olup Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle üretilmiştir. Bu yayının içeriğinden sadece Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı sorumludur ve hiçbir şekilde Avrupa Birliği ve/veya Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.